W wyniku awarii została usunięta strona "druga" wraz z umieszczonymi pod nią komentarzami.
Ponieważ nie udało się odtworzyć strony wraz z komentarzami, zamieszczamy poniżej same komentarze (kopia).
Przepraszamy.Wojciech
Moi Drodzy, nie jest ważne do kogo kieruję prośby. Pośrednicy w każdej sprawie i tak muszą przekazać prośbę właściwemu Organowi wykonawczemu. Na kuli ziemskiej inaczej się nie dzieje...
Dodano: 2019-03-25 23:13:04


Lukas
Witajcie. Tak się zastanawiam. Czy modlitwy do świętych, którzy zasnęli, bo zmartwychwstania jeszcze nie było, czy nie jest bluźnierstwem, a nawet wzywaniem zmarłych i tworzeniem dodatkowych pośredników? Czy bacznie przyjrzeliście się tym modlitwom? Jak ktoś jest w świetle, zna PANA, zna Pismo, zauważy, że coś jest z nimi nie tak. W skrócie modlitwa np. do św. Wojciecha: Ojcze, proszę o wstawienie się za nami Wojciecha, przez Pana Jezusa Chrystusa. A nie powinno być przez jednego pośrednika: Ojcze, proszę Cię w imię Jezusa Chrystusa o...? Tak samo mamy dziękować za wszystko Ojcu, Bogu, przez Jezusa Chrystusa. Ciekawostka, AP6:9-11. Proszę zbadajcie sprawę. Bądźcie jedno z PANEM Jezusem Chrystusem i bądźcie błogosławieni.
Dodano: 2018-12-08 20:37:15


jerda4
Dobrze się zaczęło. Mam link https://modlitwy.tujest.pl/druga. Wrzucę to na Facebooka .Spróbujemy to rozkręcić. Powinno być dużo Komentarzy. Jeśli się trafi jakiś wulgarny, to nic się nie stanie, cnota krytyki się nie boi - natychmiast pojawiają się inne komentarze z krytyką odwrotną.
Dodano: 2018-10-25 04:05:51


Anonim
Moim Świętym JEST Benedykt XVI, Przekazał: "Wieczny Duch Stwórczy" .Jeśli cenzura odrzuca co nie jest po myśli wiernych w J.P.II..- to brakuje komentarzy- na tym dyskusja się kończy.
Dodano: 2018-10-25 01:43:31


jerda4
W każdej treści można wyszukać elementy Tworzenia Dobra na różne sposoby. Wysyłamy i otrzymujemy Promienie cząsteczek lub fal od każdego i do każdego. Zapraszam do dyskusji.
Dodano: 2018-10-23 01:37:18